Muzeum Górnośląskie ponownie otwarte dla zwiedzających!

Z radością informujemy, że Muzeum Górnośląskie w Bytomiu jest otwarte dla zwiedzających!

Z zachowaniem wszelkich zaleceń sanitarnych uzgodnionych z Terenowym Inspektorem Sanitarnym w Bytomiu, w sposób bezpieczny i komfortowy, będą Państwo mieli możliwość zwiedzania naszych ekspozycji. Zapraszamy!

Wystawy stałe:
„Galeria Malarstwa Polskiego”
„Przyroda Górnego Śląska”
„Z życia ludu śląskiego XIX–XX wieku”

Wystawy czasowe:
„Historia plakatem pisana. W 110-lecie Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu”
„Stanisław Szukalski i Szczep Szukalszczyków herbu »Rogate Serce«”
„Pomiędzy magią a religią”
„Pod betlejemską gwiazdą. Betlejki i szopki krakowskie”
„Najcenniejsze. Wystawa archeologiczna z okazji jubileuszu 110-lecia Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu”

Na poniższej grafice znajdą Państwo wszystkie wytyczne dotyczące bezpiecznego przebywania na terenie muzeum oraz aktualne godziny otwarcia instytucji dla zwiedzających.

Zachęcamy do zapoznania się z obowiązującym aktualnie Regulaminem zwiedzania, który jest dostępny na naszej stronie internetowej oraz w kasach biletowych.