Dyrekcja i administracja:

  • Dyrektor: Iwona Mohl
    +48 32-281-82-94 w. 111
     sekretariat@muzeum.bytom.pl

  • Zastępca Dyrektora: Anna Wandzik
    +48 32-281-82-94 w. 111
     sekretariat@muzeum.bytom.pl

  • Główna księgowa: Jolanta Orzeł
     +48 32-281-82-94 w. 129
     ksiegowosc@muzeum.bytom.pl

  • Kierownik techniczny: Michał Kołodziejczyk
    +48 32-281-82-94 w. 126
     m.kolodziejczyk@muzeum.bytom.pl

  • Sekretariat:
    +48 32-281-82-94 w. 111
     sekretariat@muzeum.bytom.pl

  • Księgowość: +48 32-281-82-94 w. 114
  • Kadry: +48 32-281-82-94 w. 113
  • Portiernia: +48 32-281-82-94 w. 115
  • Wystawy: +48 32-281-82-94 w. 140

  • Inspektor Ochrony Danych
    Aleksander Świerc
     iod@muzeum.bytom.pl

Dział Głównego Inwentaryzatora: 
 
+48 32-281-82-94 w. 128

  • Alicja Błasiak
    a.blasiak@muzeum.bytom.pl

  • Jolanta Zaczkowska
     j.zaczkowska@muzeum.bytom.pl

Dział Archeologii:
 +48 32-281-82-94 w. 123
 archeologia@muzeum.bytom.pl

  • Beata Badura, kierownik
    +48 32-281-82-94 w. 131
     b.badura@muzeum.bytom.pl

  • Dorota Podyma
     d.podyma@muzeum.bytom.pl

  • Ewelina Imiołczyk
     e.imiolczyk@muzeum.bytom.pl

  • Jarosław Święcicki
     j.swiecicki@muzeum.bytom.pl

Pracownia Konserwacji Zabytków Archeologicznych:
 +48 32-281-82-94 w. 121

  • Małgorzata Kapczyńska
     m.kapczynska@muzeum.bytom.pl


Biblioteka:
 +48 32-281-82-94 w. 117
 biblioteka@muzeum.bytom.pl

  • Natalia Polucha, kierownik
     n.polucha@muzeum.bytom.pl

  • Barbara Drobny
     b.drobny@muzeum.bytom.pl

  • Ewa Czaja
     e.czaja@muzeum.bytom.pl

Dział Etnografii:
  +48 32-281-82-94 w. 118
 etnografia@muzeum.bytom.pl

  • Anna Grabińska-Szczęśniak, kierownik
     a.szczesniak@muzeum.bytom.pl

  • Anna Jurczyk
     a.jurczyk@muzeum.bytom.pl

  • Daria Misiak
     d.misiak@muzeum.bytom.pl


Dział Historii:
   +48 32-281-82-94 w. 203
 historia@muzeum.bytom.pl

  • dr Joanna Lusek, kierownik
    +48 32-281-82-94 w. 209
     j.lusek@muzeum.bytom.pl

  • Maciej Droń
     m.dron@muzeum.bytom.pl

  • dr Agata Bryłka-Jesionek
     a.jesionek@muzeum.bytom.pl

  • Mieczysław Dobkowski
      +48 32-281-82-94 w. 202
     m.dobkowski@muzeum.bytom.pl

 


Dział Przyrody:
 +48 32-281-82-94 w. 125
 przyroda@muzeum.bytom.pl

  • dr Roland Dobosz, kierownik
     r.dobosz@muzeum.bytom.pl

  • dr Waldemar Żyła
     w.zyla@muzeum.bytom.pl

  • dr Jacek Betleja
      +48 32-281-82-94 w. 205
     j.betleja@muzeum.bytom.pl

  • Adam Larysz
       +48 32-281-82-94 w. 206
     a.larysz@muzeum.bytom.pl

Pracownia Preparacji Zwierząt Kręgowych:

  • Andrzej Imiołczyk
     +48 32-282-39-29
     a.imiolczyk@muzeum.bytom.pl


Dział Sztuki:
 +48 32-281-82-94 w. 119
sztuka@muzeum.bytom.pl

  • Agnieszka Bartków, kierownik
     a.bartkow@muzeum.bytom.pl

  • Helena Kisielewska
     h.kisielewska@muzeum.bytom.pl


Dział Promocji i Wydawnictw:
 +48 32-281-82-94 w. 201

  • Anna Jurzyca, kierownik, kontakt z mediami
     +48 32-281-82-94 w. 201
     a.jurzyca@muzeum.bytom.pl

  • Klara Puzoń, specjalistka ds. promocji i marketingu
    +48 32-281-82-94 w. 201
    k.puzon@muzeum.bytom.pl

  • Paweł Fröhlich, specjalista ds. promocji i marketingu
    +48 32-281-82-94 w. 201
    p.frelich@muzeum.bytom.pl

  • Anna Foks, projektantka graficzna
     +48 32-281-82-94 w. 204
     a.foks@muzeum.bytom.pl

  • dr Anna Matuszewska-Zator, redaktorka, specjalistka ds. wydawniczych
     +48 32-281-82-94 w. 204
     a.matuszewska@muzeum.bytom.pl

  • Adrian Hajda, projektant graficzny
     +48 32-281-82-94 w. 204
     a.hajda@muzeum.bytom.pl

  • Agata Knapik, projektantka graficzna
     +48 32-281-82-94 w. 204
     a.knapik@muzeum.bytom.pl


Dział Edukacji:
 +48 32-281-82-94 w. 127
 edukacja@muzeum.bytom.pl

  • Anna Rak, kierownik
     a.rak@muzeum.bytom.pl

  • Marek Ryś
     m.rys@muzeum.bytom.pl

  • Magdalena Pospieszałowska
     m.pospieszalowska@muzeum.bytom.pl

  • Cecylia Jańczuk
    c.janczuk@muzeum.bytom.pl


Pracownia Konserwacji:
 +48 32-281-82-94 w. 208

  • Katarzyna Waloszek, kierownik
     k.waloszek@muzeum.bytom.pl

  • Grzegorz Serwoński
     g.serwonski@muzeum.bytom.pl


Pracownia Fotograficzna:
 +48 32-281-82-94 w. 207

  • Witalis Szołtys
     w.szoltys@muzeum.bytom.pl


Informatyk
 +48 32-281-82-94 w. 105
 +48 530-929-405

  • Jakub Janisz
     j.janisz@muzeum.bytom.pl

 

Śląskie

Muzeum Górnośląskie

jest instytucją kultury Samorządu Województwa Śląskiego.