🏆 Nasze Muzeum otrzymało aż dwie główne nagrody Marszałka Województwa Śląskiego! 🏆

Przybywamy z niezwykłą nowiną! W konkursie na wydarzenie muzealne roku 2020 nasze Muzeum otrzymało aż dwie główne nagrody Marszałka Województwa Śląskiego. To dla nas ogromne wyróżnienie! Główne nagrody w konkursie otrzymały:

– w kategorii „wystawy”: wystawa specjalna „Stanisław Szukalski i Szczep Szukalszczyków herbu »Rogate Serce«”;
– w kategorii „publikacje książkowe”: katalog „Stanisław Szukalski i Szczep Szukalszczyków herbu »Rogate Serce«”.

To z pewnością dobry moment, aby zachęcić Was do:

– ponownego obejrzenia niezwykle wciągającego oprowadzania po wystawie,
– sięgnięcia po publikację pokonferencyjną „W kręgu Stacha z Warty Szukalskiego i Szczepu Rogate Serce”.

Gratulujemy również pozostałym instytucjom, które otrzymały nagrody i wyróżnienia Marszałka Województwa Śląskiego!