Szukamy opiekunów ekspozycji do pracy w Sekcji Obsługi Wystaw [ogłoszenie o pracę]

Muzeum Górnośląskie w Bytomiu poszukuje studentów i emerytów na stanowisko opiekunów ekspozycji muzealnych w formie umowy-zlecenia.

Okres pracy: listopad oraz grudzień 2019 roku.

Wymagania:

• Otwartość, komunikatywność
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
  • Wysoka kultura osobista
  • Mile widziana umiejętność posługiwania się językiem obcym na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem, zwiedzającym
  • Ogólna wiedza o Górnym Śląsku
  • Punktualność, dyspozycyjność

Opis stanowiska:

• Czuwanie nad bezpieczeństwem zbiorów na ekspozycjach
  • Pilnowanie i osobiste monitorowanie przepływu osób na ekspozycjach
  • Obsługa gości zwiedzających ekspozycje
  • Obsługa oraz uczestnictwo w organizowanych wydarzeniach muzealnych (warsztaty, lekcje muzealne, wernisaże, spotkania itp.)

Zainteresowanych prosimy o dostarczenie ofert (list motywacyjny, C.V. – wraz z danymi kontaktowymi, osobiście (sekretariat) lub pocztą w terminie do 08.11.2019 roku (z dopiskiem „Kadry-wystawy”). Dokumenty przesłane pocztą elektroniczną nie będą przyjmowane.

Miejsce pracy: Muzeum Górnośląskie w Bytomiu, pl. Jana III Sobieskiego 2, 41-902 Bytom

Muzeum zastrzega sobie prawo do bezpośredniego kontaktowania się z wytypowanymi kandydatami z kręgu zgłoszonych propozycji.