Noc Muzeów 2016 – zostań wolontariuszem!

Noc Muzeów 2016Interesuje Cię historia Górnego Śląska, jego kultura i sztuka? Marzysz o przeżyciu przygody, jaką jest praca w Muzeum? Chcesz wiedzieć, jak wygląda Noc w Muzeum od tej drugiej strony i po prostu lubisz ludzi oraz spotkania z nimi? Zostań wolontariuszem podczas tegorocznej Nocy Muzeów (14 maja) w Muzeum Górnośląskim.

Wypełnij formularz i do godziny 12.00 w czwartek, 5 maja odeślij go w formie skanu lub zdjęcia na adres promocja@muzeum.bytom.pl. Docenimy Twoje zaangażowanie.

Czekamy na osoby pełnoletnie, zainteresowane organizacją i współtworzeniem wydarzeń kulturalnych, ich promocją, a także prowadzeniem warsztatów artystycznych. Do zadań wolontariuszy będą należały m.in.: obsługa publiczności, działania marketingowe (rozdawanie ulotek, informowanie, reklamowanie wydarzeń) i animacyjne.

Bądź uczestnikiem historii, która wydarzy się w tę jedną, wyjątkową Noc!

Formularz do pobrania

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Skontaktujemy się z nimi drogą mailową bądź telefoniczną do 6 maja br. (tj. piątek).

W razie pytań prosimy o kontakt:
Małgorzata Iwanek
Dział Promocji i Wydawnictw