Gadżety z wystawy „Twój Vincent van Gogh. Obrazy z filmu”

Film animowany „Twój Vincent” zauroczył i podbił serca widzów na całym świecie. Powołuje do życia obrazy Vincenta van Gogha, aby opowiedzieć historię tego wielkiego artysty. 65 000 klatek, składających się na animację, namalował zespół złożony ze 125 malarzy. Zajęło im to 2 lata.

Wystawa „Twój Vincent van Gogh. Obrazy z filmu” została zaprojektowana i przygotowana przez reżyserów i scenarzystów filmu, pochodzącą z Bytomia, Dorotę Kobielę i Hugh Welchmana, kierownika animacji malarskiej, Piotra Dominiaka, i kierownika produkcji, Tomasza Wochniaka.

Wystawa przedstawia 122 obrazy wykonane techniką olejną, jaką stosował Vincent van Gogh w swoich pracach. To pierwsza i największa do tej pory pokazywana w Polsce w tym roku ekspozycja przygotowana przez twórców filmu „Twój Vincent”. Wcześniej gościła tylko w Holandii, w ’s-Hertogenbosch w Het Noordbrabants Museum, gdzie zobaczyło ją 68 tysięcy zwiedzających! … a dopiero potem wyrusza do Azji. Więc to jedyna w tym roku okazja, żeby zobaczyć tę wystawę w Polsce!

W odpowiedzi na oczekiwania zwiedzających przygotowaliśmy wyjątkowe gadżety, które pozwolą Wam zabrać twórczość Vincenta van Gogha ze sobą, do domu!

Zapraszamy do naszego sklepu by zapoznać się z ofertą!

więcej o wystawie czasowej „Twój Vincent van Gogh. Obrazy z filmu”