Ogłoszenie o pracę – Opiekun ekspozycji

Poszukujemy  opiekuna ekspozycji do pracy w Sekcji Obsługi Wystaw Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu.

Wymagania:

• Minimum średnie wykształcenie
  • Doświadczenie w pracy z klientem, zwiedzającym
  • Dokładność, systematyczność, zorganizowanie
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę, dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoka kultura osobista
  • Praktyczna znajomość oprogramowania pakietu MS Office
  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej
  • Posiadanie książeczki sanepidowskiej / uzyskanie jej po pozytywnej rekrutacji

Wymagania dodatkowe

• Mile widziana znajomość języka obcego na poziomie komunikatywnym
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji
  • Otwartość, komunikatywność
  • Ogólna wiedza o Górnym Śląsku
  • Znajomość gwary śląskiej

Opis stanowiska:

• Czuwanie nad bezpieczeństwem zbiorów na ekspozycjach
  • Obsługa  gości zwiedzających ekspozycje
  • Obsługa organizowanych wydarzeniach muzealnych (warsztaty, lekcje muzealne, wernisaże, spotkania itp.) i udział w nich
  • Obsługa kasy fiskalnej i punktu kawowego
  • Sprzątanie sal ekspozycyjnych, magazynów oraz biur w budynkach Muzeum

Oferujemy:

• Ciekawą i satysfakcjonującą pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia (zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony; docelowo – umowa na czas nieokreślony)
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowanych prosimy o dostarczenie ofert (list motywacyjny, CV wraz z danymi kontaktowymi) osobiście (sekretariat) lub pocztą w terminie do 29 listopada 2017 roku do godz. 15.30 (z dopiskiem „Kadry – wystawy”).

Miejsce pracy: Muzeum Górnośląskie w Bytomiu, pl. Jana III Sobieskiego 2, 41-902 Bytom

Muzeum zastrzega sobie prawo do bezpośredniego kontaktowania się z wybranymi kandydatami spośród przekazanych zgłoszeń.

W dokumentach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”