🇺🇦🇵🇱 Zobaczcie, jak bawiły się ukraińskie dzieci! Dzisiaj odbyły się kolejne warsztaty adresowane do ukraińskich rodzin

Zobaczcie, jak bawiły się ukraińskie dzieci! Dzisiaj odbyły się kolejne warsztaty adresowane do ukraińskich rodzin. Tym razem najmłodsi wspólnie podziwiali misternie wykonane kroszonki, a następnie wymalowali piaskiem krajobrazy inspirowane świętami.

Następne warsztaty, podczas których porozmawiamy o dinozaurach, odbędą się 20 kwietnia o godzinie 12.00. Przypomnijmy, że od marca Muzeum Górnośląskie w Bytomiu organizuje dla ukraińskich rodzin zajęcia, które odbywają się w przestrzeniach muzealnych wystaw. Cykl będzie kontynuowany także w maju.

Więcej informacji i terminy zajęć dla ukraińskich rodzin znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy!

Fot. Witalis Szołtys