Trwa przedsprzedaż biletów na warsztaty tworzenia biżuterii!

Trwa przedsprzedaż biletów na warsztaty tworzenia biżuterii! Warsztaty w ramach festiwalu Ślōnski szwōng prowadzi Fanny & Franz. Grupa może liczyć maksymalnie 7 osób. Karnet kosztuje 70 zł.

Uwaga: brak miejsc na zajęcia o godzinie 12.30. Przyjmujemy zapisy chętnych na godzinę 15.00.  ☎️ 32 281-82-94 w. 127.

Warsztaty tworzenia biżuterii artystycznej to okazja do stworzenia niepowtarzalnych dzieł pod okiem profesjonalistów z Fanny & Franz. Samodzielnie wykonacie wybrany element: kolczyki, wisiorek, pierścionek, spinki do mankietów, wykorzystując żywicę utwardzaną światłem UV. W pracy używać będziemy kolorowych barwników, części zegarków, brokatu i innych ozdób. Można również przynieść własne elementy, które chcielibyście zatopić w żywicy, tworząc unikatowe dzieło. Wykonane prace będzie można od razu zabrać ze sobą do domu. Podczas warsztatów dodatkowo omówione zostaną zagadnienia, które z pewnością przydadzą się w tworzeniu własnego, domowego warsztatu.

data: 4 lipca (sobota), godz. 12.30
miejsce: pl. J. III Sobieskiego 2
prowadzenie: Fanny & Franz
wstęp: 70 zł, przedsprzedaż
Bilety do nabycia w kasie muzealnej.

Osoby, które zakupiły bilet w pierwszym terminie warsztatów, proszone są o kontakt telefoniczny z Działem Edukacji☎️ 32 281-82-94 w. 127. Bilety zachowują ważność.

Liczba uczestników ograniczona (7 miejsc).
▪️ Nowe godziny zwiedzania oraz regulamin zwiedzania 📜
▪️ Aktualne wystawy czasowe: „Rewizje 4. Wszystko płynie” 🖼
▪️ Nadchodzące wystawy czasowe: „Historia plakatem pisana. W 110-lecie Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu”🖼
▪️ Wystawy stałe: przyrodnicza 🦋, etnograficzna 🕰, Galeria Malarstwa Polskiego 🎨