Wybierz najlepszą wystawę 2018 roku w Muzeum Górnośląskim!

Koniec roku to czas podsumowań, bilansów i plebiscytów, dzięki którym spoglądamy z sentymentem, choć czasem też krytycznie, na minionych 12 miesięcy. Dlatego chcemy Was zaprosić do zabawy – wybierzcie swoją ulubioną wystawę spośród wszystkich, jakie otworzyliśmy w Muzeum w 2018 roku! Głosy możecie oddawać za pomocą formularza.

Przez okrągły rok pokazujemy Wam to, co mamy najlepszego. Teraz my chcemy poznać Was – co lubicie najbardziej, kim jesteście i czego oczekujecie. Wierzymy, że pytając Was o opinię, o sympatie i antypatie kulturalne, poznamy Was lepiej i sami zmienimy się na lepsze. Dajcie nam szansę i wyraźcie swoje zdanie na temat Muzeum Górnośląskiego.

Koniec roku to także czas prezentów! Dlatego każdy, kto wybierze ulubioną wystawę, którą otworzyliśmy w 2018 roku, i odpowie na wszystkie nasze pytania, dostanie od nas gadżet – ściereczkę do okularów z motywem z wystawy „Twój Vincent van Gogh. Obrazy z filmu” (odbiór osobisty). Aby ustalić szczegóły odbioru prezentu, zostawcie nam swój adres mailowy – tylko w tym celu o niego prosimy. Głosy można oddawać do 15 stycznia 2019 roku.