Zestaw miesiąca – specjalna promocja listopadowa!

Muzeum Górnośląskie z ogromną przyjemnością dołącza do obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Najlepszym sposobem na uczczenie tej wyjątkowej okazji jest pielęgnowanie historii, dlatego też przygotowaliśmy specjalny zestaw promocyjny, na który składają się dwa numery Roczników Muzealnych. Zachęcamy do zapoznania się z artykułami prezentującymi różnorodną tematykę z zakresu szeroko pojętej historii (niestroniącymi także od zjawisk kulturowych czy socjologicznych). Elegancki i przejrzysty projekt spełniający standardy publikacji o charakterze naukowym sprawia, że przyjemność czytania jest jeszcze większa.

W skład listopadowego zestawu promocyjnego wchodzą:
„Rocznik Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu. Historia” 2016, nr 10 oraz „Rocznik Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu. Historia” 2017, nr 11.
Zestaw w supercenie 18 zł można nabyć w kasach Muzeum Górnośląskiego przy pl. J. III Sobieskiego 2 oraz ul. W. Korfantego 34 oraz w naszym sklepie online.