Szukamy pracownika do prac porządkowych [ogłoszenie o pracę]

Poszukujemy pracownika do prac porządkowych w wymiarze ½ etatu.

Wymagania:

• znajomość środków czystości i umiejętność ich stosowania;
  • dokładność, sumienność, zorganizowanie;
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę, dyspozycyjność;
  • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej;
  • wysoka kultura osobista;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w jednostce kultury.

Opis stanowiska:

• sprzątanie magazynów muzealnych, pomieszczeń socjalnych i toalet oraz biur w budynkach Muzeum;
  • bieżące uzupełnianie materiałów i środków czystości w pomieszczeniach;
  • mycie okien (praca na wysokości do 3 metrów);
  • inne dodatkowe prace porządkowe.

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia (zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony; docelowo – umowa na czas nieokreślony).

Zainteresowanych prosimy o dostarczenie:

• CV wraz z danymi kontaktowymi,

osobiście (sekretariat) lub pocztą (z dopiskiem „Kadry”) w terminie do 15 października 2018 roku (decyduje data wpływu). Dokumenty przesłane pocztą elektroniczną nie będą przyjmowane.

Miejsce pracy: Muzeum Górnośląskie w Bytomiu, pl. Jana III Sobieskiego 2, 41–902 Bytom.

Muzeum zastrzega sobie prawo do bezpośredniego kontaktowania się z wybranymi kandydatami spośród przekazanych zgłoszeń.

W dokumentach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji na dane stanowisko (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz.U. Z 2018 r., poz. 1000).”