Szukamy wolontariuszy–personelu pokładowego na czas „Odlotowej Nocy Muzeów”

Poszukujemy wolontariuszy–personelu pokładowego na czas „Odlotowej Nocy Muzeów”.

Interesuje Cię kultura: wydarzenia kulturalne i wystawy? Marzysz o przeżyciu przygody, jaką jest praca w Muzeum? Chcesz wiedzieć, jak wygląda Noc Muzeów od podszewki? A do tego lubisz kontakt z ludźmi – pracę z nimi i dla nich? A może zawsze marzyłeś (albo marzyłaś), żeby choć przez chwilę poczuć, jak to jest pracować na lotnisku albo w charakterze personelu pokładowego i odnaleźć się w roli stewarda lub stewardessy? Jesteśmy gotowi spełnić Twoje marzenia!

Zostań wolontariuszem podczas tegorocznej „Odlotowej Nocy Muzeów” i wesprzyj muzealny naziemny personel w terminalach 19 maja 2018 roku, w godz. 17.00–24.00 lub bądź naszym wolontariuszem przez cały rok, a Noc Muzeów potraktuj jako początek tej współpracy.

Czekamy na osoby pełnoletnie (lub legitymujące się zgodą rodziców na taką współpracę), zainteresowane współtworzeniem wydarzeń kulturalnych, ich promocją i pomocą w pracy muzeum (aktywność na portalach społecznościowych, kolportaż materiałów informacyjnych itd.). Do zadań wolontariuszy będą należały również: obsługa zwiedzających oraz działania animacyjne, a także inne prace dostosowane do umiejętności i talentów wolontariusza.

Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń (wraz z danymi kontaktowymi oraz krótkim opisem dotychczasowego doświadczenia jako wolontariusza lub współpracy z instytucjami kultury czy przy współtworzeniu wydarzeń albo po prostu pracy na rzecz społeczności lokalnej) na adres: sekretariat@muzeum.bytom.pl (w tytule maila wpisując „Wolontariat podczas Nocy Muzeów”) w terminie do piątku, 11 maja 2018 roku, do godz. 16.00.

W zgłoszeniu prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji na dane stanowisko (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

więcej o „Odlotowej Nocy Muzeów”