725 osób wzięło udział w warsztatach edukacyjnych w czasie ferii

Fot. Witalis SzołtysW warsztatach edukacyjnych zorganizowanych w Muzeum Górnośląskim w czasie ferii zimowych (17 stycznia – 28 stycznia br.) uczestniczyło 725 osób. Cieszymy się, że zaproponowany program wydarzeń wzbudził Państwa zainteresowanie i serdecznie dziękujemy za aktywne uczestnictwo w zajęciach.

Wśród zorganizowanych przez nas warsztatów znalazły się Muzealne hity, czyli ferie w muzeum – zajęcia kierowane do odbiorców indywidualnych (m.in. Jak stać się artystą?, Drapieżnik – kto to taki?, Tropiciele natury) oraz liczne lekcje dla grup zorganizowanych. Największą popularnością cieszyły się:  Prababcia modna, Malowanie piaskiem, Kosmos, Wampiry, zmory i upiory oraz Mozaika.

Przy okazji przypominamy, że lekcje dla dzieci i młodzieży realizowane są przez cały rok (szczegóły), zapisy prowadzi Dział Edukacji (tel. 32 281-82-94 w. 127). Najbliższe sobotnie warsztaty odbędą się:

4 lutego, godz. 12.30 – Co się kryje w cieniu?
11 lutego, godz. 12.30 – Legendy bytomskie
18 lutego, godz. 12.30 – Mozaika
25 lutego, godz. 12.30 – Jak zostać rycerzem?

Zapraszamy.