Nasze wydawnicze hity oraz publikacje dla miłośników sztuki, historii i archeologii w promocyjnych cenach już od grudnia. Zapraszamy do naszego sklepu

UWAGA!
CENA PROMOCYJNA dotyczy zamówień opłaconych do końca grudnia 2023 roku.
Za zamówienia opłacone uważa się te, za które płatność będzie zaksięgowana do 31.12.2023.
Od 01.01.2024 zamówienia będą realizowane w poprzedniej cenie.

Nasze wydawnicze hity oraz publikacje dla miłośników sztuki, historii i archeologii w promocyjnych cenach już od grudnia!

Tylko w grudniu w naszym sklepie stacjonarnym i internetowym możecie kupić aż trzy książki związane z działalnością Stanisława Szukalskiego i ugrupowania szukalszczyków w obniżonych cenach! Dla miłośników Stacha z Warty to wyjątkowa okazja! Ponadto gadżety, które towarzyszyły wystawie, takie jak notatnik z reprodukcjami prac mistrza oraz bawełniana torba, również taniej!

Miłośników sztuki z pewnością ucieszy fakt, że nasza kultowa „Galeria Malarstwa Polskiego” także będzie do nabycia w niższej cenie. Przy okazji możecie też uzupełnić swoją domową biblioteczkę o publikację „Szkło z kolekcji MGB”, która mieści w sobie mnóstwo fotografii kruchych arcydzieł.

Mamy ponadto propozycję dla poszukiwaczy tematów związanych z badaniami archeologicznymi. Dwa tomy naszego muzealnego wydawnictwa „Archeologia” 20 i 22, a także publikację „Kościół Świętego Ducha oczami archeologa” znajdziecie także w niższej cenie.

Sympatykom historii polecamy natomiast książki „Rok 1921 na Kresach Wschodnich i Zachodnich. Historia i pamięć” oraz „UMBRA TRANSIT – LUX PERMANET. Ewangelicy na Górnym Śląsku na przestrzeni wieków”.

A jeżeli nie możecie się zdecydować, jaka dziedzina Was interesuje – archeologia, etnografia, historia, przyroda czy sztuka – to Waszej uwadze polecamy książkę „100 × 100. Nasze stulecie”.

Przypominamy, że promocyjne ceny obowiązują od 1 do 31 grudnia. Zapraszamy!