The War To End All Wars. The Movie. Premiera filmu zespołu Sabaton w Muzeum Górnośląskim

Już 5 i 8 listopada zapraszamy na premierę filmowego projektu zespołu Sabaton pod tytułem „The War To End All Wars – The Movie”, który opowiada o wojennych zmaganiach na frontach I wojny światowej. Obchodząc kolejne rocznice podpisanych w 1918 roku rozejmów kończących brutalne walki na frontach I wojny światowej, możemy wyraźnie podkreślić wartość pokoju, szczególnie ważnego w kontekście aktualnych wydarzeń na świecie. Dla nas to wyjątkowy projekt, ponieważ niesie ze sobą spuściznę regionu, w którego dziejach I wojna światowa odznaczyła się szczególnym piętnem tysięcy ofiar. W trakcie godzinnego seansu piosenki zespołu Sabaton przeprowadzą Was przez historie pełne heroicznych czynów, tragedii, zwycięstw i porażek. Ze względu na duże zainteresowanie seansami zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji biletów w Dziale Promocji i Wydawnictw MGB pod numerem 32 281 82 94, wewn. 201. Bilety także w przedsprzedaży w kasach biletowych MGB.  Zapraszamy!

kiedy? 5 listopada 2023 (niedziela), godz. 16.00 lub 8 listopada 2023 (środa), godz. 17.00
gdzie? Centrum Edukacji, pl. Jana III Sobieskiego 2
wstęp na jeden pokaz? 10 zł, bilety do nabycia w kasie muzeum
UWAGA! Liczba miejsc ograniczona

Seans zorganizowany przy współpracy z zespołem Sabaton.