Tłumy na Prehistorycznej Nocy w Muzeum Górnośląskim! Dziękujemy, że byliście z nami!

🦕 Dziękujemy, że byliście z nami! Prehistoryczna Noc Muzeum to już wspomnienie pełne wrażeń! 
 
🦕 Upiory grasujące na wystawie etnograficznej, śląskie dinozaury, fragmenty kości wymarłych zwierząt, godny podziwu  kunszt rysowniczy Jana Matejki, pierwotni koczownicy, którzy rozbili swój obóz na wystawie przyrodniczej, malarskie zagadki, puzzle, bestie ze średniowiecznych kafli rodem, bytomski bestiariusz, wszystko okraszone solidną dawką merytorycznej wiedzy, o którą zadbali nasi pracownicy – to była noc pełna intelektualnych przygód.
 
🦖 To dzięki Wam mogliśmy wspólnie przeżywać tegoroczną Noc Muzeów, dzielić się skarbami z naszych zbiorów i cieszyć się Waszym wspaniałym towarzystwem. Pamiętajcie o nas w trakcie nadchodzących wakacji. Jak co roku szykujemy niezapomniane warsztaty, wykłady i spacery!
 
🦖 Jeżeli w wakacje planujecie lokalne podróże, zacznijcie od naszego Muzeum, gdzie zdobędziecie wiedzę na temat śląskiej historii, przyrody i tradycji. Dzięki temu podróże po naszym regionie staną się jeszcze bardziej fascynujące i pełne przygód.  Zapraszamy do największego muzeum na Górnym Śląsku! Czekamy na Was!
 
Fot. W. Szołtys