Muzealne wydawnictwa w promocyjnych cenach tylko do końca grudnia!

Brak pomysłów na prezent? Książka to zawsze doskonały wybór! Nasze wydawnicze hity w #promocyjnych cenach to doskonały prezent dla pasjonatów sztuki, literatury, historii i archeologii. Tylko w grudniu w muzealnym sklepie stacjonarnym i internetowym możecie kupić aż 4 książki związane z twórczością Stanisława Szukalskiego i jego uczniów w obniżonych cenach! Dla miłośników Stacha z Warty to bez dwóch zdań wyjątkowa okazja!

 


Dla piewców urody i historii Bytomia proponujemy „Bytom w literaturze” Leszka Engelkinga. Publikacja ta prezentuje niezwykły pejzaż literacki miasta z jego faktami, legendami i anegdotami. Książka to swoisty spacerownik, dzięki któremu możecie przechadzać się po mieście w poszukiwaniu miejsc opisanych w dziełach literackich od XVII wieku do czasów współczesnych.

Miłośników historii z pewnością ucieszy fakt, że nasze muzealne roczniki „Historia” (tomy 10, 11 i 12) można kupić w obniżonych cenach. 

Mamy również propozycję dla poszukiwaczy tematów związanych z badaniami archeologicznymi. Dwa nasze muzealne wydawnictwa „Archeologia” (tomy 20 i 21) także w niższej cenie. 

Zapraszamy na przedświąteczne zakupy! 

https://sklep.muzeum.bytom.pl/