🗿 Miłośnicy twórczości Szukalskiego łączcie się! Publikacja „Stanisław Szukalski. Fotografista” już dostępna!

Niesamowita, unikatowa publikacja ze zdjęciami wykonanymi przez Stanisława Szukalskiego już dostępna w naszych muzealnych sklepach i online!

Ekspozycji „Stanisław Szukalski. Fotografista” towarzyszy bogato ilustrowany katalog zawierający dwa istotne teksty koncentrujące się na działalności Szukalskiego w obszarze fotografii – autorstwa prof. Lechosława Lameńskiego, wybitnego znawcy sztuki Stacha z Warty i Szczepu Szukalszczyków herbu „Rogate Serce”, oraz Jakuba Pączka, który zgromadził materiał badawczy dla wielu entuzjastów twórczości Szukalskiego pozostający zupełnie nieznany.

Nasza muzealna publikacja to niewątpliwie nie lada gratka dla miłośników twórczości charyzmatycznego artysty!