„Spotkanie z antropologią”. Piknik Archeologiczny 2019 – warsztaty dla dzieci [FOTO]

1 czerwca 2019 roku odbyło się wydarzenie zorganizowane z okazji Dnia Dziecka. Dziękujemy za tak liczne przybycie na „Spotkanie z antropologią. Piknik archeologiczny 2019”.
Podczas pikniku dzieci miały możliwość zobaczyć świat pradziejowych społeczeństw oczami antropologa. Mamy nadzieję, że zorganizowane warsztaty, wykłady, wystawy, wykopaliska czy interaktywne gry przypadły do gustu najmłodszym jak i ich rodzinom.

Fotorelację przygotowali: Beata Badura (Muzeum Górnośląskie w Bytomiu) oraz Maksym Mackiewicz (Fundacja Archeolodzy.org).
Współorganizatorem tegorocznej edycji Pikniku Archeologicznego była Fundacja Archeolodzy.org.