Praca – pracownik ds. technicznych

Przyjmiemy do pracy osobę dysponującą niezbędnym doświadczeniem na stanowisko rzemieślnika specjalisty w Muzeum Górnośląskim w Bytomiu.

Wymagania:

• wykształcenie min. zawodowe
  • umiejętność bezpiecznego posługiwania się elektronarzędziami
  • doświadczenie w wykonywaniu prac remontowych (np. wymiana zamka, naprawa spłuczki), w malowaniu pomieszczeń, w pracach elektrycznych (mile widziane uprawnienia elektryczne), w pracach ciesielskich – „złota rączka”
  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
  • sumienność i dyspozycyjność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Opis stanowiska:

• udział w montażu i demontażu wystaw.
  • przemieszczanie eksponatów i sprzętu muzealnego na potrzeby i w konsultacji z działami merytorycznymi.
  • naprawy sprzętu wystawienniczego, inwentarza biurowego itp.
  • inne prace zlecone przez przełożonych m.in. prace porządkowe wokół budynków itp.
  • wykonywanie prac remontowych ślusarskich, murarskich, malarskich, instalacyjnych, stolarskich oraz elektrycznych
  • doraźne uczestnictwo w pracach ogólnomuzealnych, stosownie do posiadanych kwalifikacji.
  • wykonywanie poleceń Dyrekcji Muzeum.
  • praca na wysokości powyżej 3 metrów

Oferujemy:

• ciekawą i satysfakcjonującą pracę w największym muzeum na Górnym Śląsku
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w prestiżowej instytucji kultury województwa śląskiego.

Zainteresowanych prosimy o dostarczenie ofert (CV wraz z danymi kontaktowymi), osobiście (sekretariat) lub pocztą w terminie do 22 marca 2019 roku (z dopiskiem „Kadry”). Dokumenty przesłane pocztą elektroniczną nie będą przyjmowane.

Miejsce pracy: Muzeum Górnośląskie w Bytomiu, pl. Jana III Sobieskiego 2, 41–902 Bytom. Liczy się data doręczenia.

Muzeum zastrzega sobie prawo do bezpośredniego kontaktowania się z wytypowanymi kandydatami z kręgu zgłoszonych propozycji.

W dokumentach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji na dane stanowisko (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz.U. Z 2018 r., poz. 1000).”