Kolej na Muzea

„Kolej na Muzea” to wspólna inicjatywa Kolei Śląskich oraz 28 muzeów i galerii. Do końca września 2018 roku z biletem śląskiego przewoźnika można zwiedzać wybrane muzea i galerie w niższej cenie. Do akcji dołączyło również Muzeum Górnośląskie, gdzie można skorzystać ze zniżki od 1 lipca 2018 roku. Bilet z 20% upustem na wystawy stałe i czasowe może nabyć każdy, kto okaże w kasie Muzeum ważny bilet Kolei Śląskich do Bytomia lub przez Bytom.

Tak więc „bądź gotowy dziś do drogi”, bo oferta wystaw i wydarzeń Muzeum Górnośląskiego staje się jeszcze bardziej dostępna dla mieszkańców niemal całego regionu – akcja „Kolej na Muzea” rozpościera się od Żywca do Tarnowskich Gór, od Gliwic do Oświęcimia, od Częstochowy do Cieszyna. Więcej szczegółów dotyczących oferty „Kolej na Muzea”, w tym lista pozostałych obiektów, biorących udział w akcji poniżej oraz na stronie: www.kolejeslaskie.com.

Oferta obowiązuje do 30 września 2018 roku i nie łączy się z pozostałymi promocyjnymi cenami biletów wstępu.