🇺🇦 Warsztaty dla rodzin i dzieci z Ukrainy w Muzeum Górnośląskim

Solidarni z Ukrainą! Zajęcia w języku ukraińskim dla rodzin i dzieci z Ukrainy! Zapraszamy!

Warsztaty rodzinne to od lat sprawdzona formuła, pozwalająca poznać Muzeum Górnośląskie w Bytomiu w niecodzienny sposób. Chcecie poznać tajemnice świata przyrody? A może wolicie wykonać własną zabawkę, korzystając z metod naszych pradziadków? Podczas zajęć udowodnimy Wam przede wszystkim, że w każdym z nas drzemie artysta.

✅ zajęcia tłumaczone są na język ukraiński
✅ dla grup zorganizowanych proponujemy dodatkowe terminy
✅ zapisy prowadzi Dział Edukacji: tel. 32 281 82 94, w. 127
✅ wstęp wolny

Майстер-клас для сімей і дітей з УкраЇни!

Сімейні майстер-клас існують протягом багатьох років, дозволяючи познайомитися з Верхньосілезьким музеєм у Битомі в незвичайний спосіб. Хочете дізнатися таємниці світу природи? А може маєте бажання зробити власну іграшку за методами наших предків? Під час занять доведемо вам, що у кожного з нас дрімає душа митця.

✅ Заняття перекладено українською мовою.
✅ Для організованих груп пропонуємо додаткові терміни.
✅ Записи: відділ освіти тел. 32 281 82 94 (127)
✅ Вхід вільний.