Świąteczne zestawy pod choinkę – już dostępne!

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W związku z tym Muzeum Górnośląskie przygotowało propozycje świątecznych zestawów prezentowych. Szukacie pomysłu na podarunek dla miłośnika sztuki, historii czy etnografii? A może sami jesteście wielbicielami kolorowych gadżetów? Poznajcie naszą świąteczną ofertę, czyli cztery zestawy bożonarodzeniowe, a w nich publikacje, torby, kalendarze, gadżety i wiele, wiele innych produktów. 🎄🎁

Zestaw świąteczny I:

Pasjonaci malarstwa będą mogli nasycić oczy fotografiami obrazów z naszej Galerii Malarstwa Polskiego, przewracając kolejne karty albumu oraz kalendarza z malarskimi perłami tej kolekcji. Zestaw uzupełnia ściereczka do okularów z wystawy czasowej „Twój Vincent”.

Zestaw w cenie 130 PLN, także w naszym sklepie online tutaj.

Zestaw świąteczny II:

Dla miłośników historii Śląska mamy niepowtarzalny album z unikatowymi zdjęciami z okresu powstań śląskich i plebiscytu oraz płócienną torbę z motywem katedry industrialnej, czyli bytomskiej elektrociepłowni.

Zestaw w cenie promocyjnej 51 PLN, dostępny także online tutaj.

Zestaw świąteczny III:

Pasjonaci dziejów niepodległej Polski również znajdą coś dla siebie. Książka „100 × 100. Nasze Stulecie” to niezwykły album pokazujący 100 ikonicznych przedmiotów, które obrazują, jak zmieniło się nasze życie od momentu odzyskania niepodległości w 1918 roku. Upominek dopełnia nasz muzealny kalendarz.

Zestaw w cenie promocyjnej 29 PLN, dostępny także online tutaj.

Zestaw świąteczny IV:

Bohaterka książeczki „Etnografika” przybliży najmłodszym śląskie zwyczaje, a drewniana zabawka przypomni, jak bawiono się za czasów naszych dziadków. Ponadto w zestawie znajdziecie także katalog wystawy czasowej „Rekonstrukcje przeszłości. Ślązacy pod Grunwaldem”.

Zestaw w cenie promocyjnej 16 PLN, dostępny także online tutaj.