Praca – specjalista ds. kadr i płac

Muzeum Górnośląskie przyjmie specjalistę ds. kadr i płac do pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy (½ etatu).

Wymagania:

• wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, prawo, mile widziane prawo pracy)
  • bieżąca znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych interpretacji urzędowych w przedmiotowym zakresie
  • doświadczenie w pracy w dziale kadr
  • umiejętność posługiwania się oprogramowaniem pakietu MS Office
  • umiejętność obsługi programu kadrowo-płacowego (np. Probit)
  • dokładność i systematyczność, samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Opis stanowiska:

• przygotowanie i naliczanie list płac
  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych (umowy zlecenie i umowy o dzieło)
  • sporządzanie deklaracji podatkowych, ZUS, PFRON
  • sporządzanie planów szkoleń i koordynowanie szkoleń pracowniczych
  • prowadzenie akt pracowniczych
  • kierowanie na badania lekarskie w ramach kodeksu pracy
  • sporządzanie raportów i zestawień kadrowych
  • sporządzanie umów o pracę, świadectw pracy i innych dokumentów związanych z zatrudnieniem
  • przygotowywanie dokumentacji pracowniczej do elektronizacji

Oferujemy:

• ciekawą i satysfakcjonującą pracę w największym muzeum na Górnym Śląsku
  • stabilne warunki zatrudnienia (docelowo umowa na czas nieokreślony)
  • zatrudnienie na umowę o pracę

Zainteresowanych prosimy o dostarczenie ofert (list motywacyjny, CV wraz z danymi kontaktowymi) osobiście (sekretariat) lub pocztą w terminie do 10 marca 2019 r. (z dopiskiem „Kadry”). Dokumenty przesłane pocztą elektroniczną nie będą rozpatrywane.

Miejsce pracy: Bytom, Muzeum Górnośląskie w Bytomiu, pl. Jana III Sobieskiego 2, 41-902 Bytom. Liczy się data doręczenia.

Muzeum zastrzega sobie prawo do bezpośredniego kontaktowania się z wytypowanymi kandydatami z kręgu zgłoszonych propozycji.

W dokumentach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji na dane stanowisko (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2018 r., poz. 1000)”.