„Wakacje pod chmurką” ruszają już 5 lipca! Zapraszamy!

Po raz kolejny organizujemy dla Was Muzeum pod chmurką, czyli warsztaty w muzealnym ogrodzie! Jak to działa? Na każdy tydzień wakacji przygotowaliśmy inny temat, który będzie realizowany dwukrotnie (z jednym wyjątkiem): w każdy wtorek oraz każdą sobotę w samo południe. W czasie tych letnich spotkań zgłębimy różnorodne dziedziny wiedzy – od przyrodniczej przez archeologiczną aż po sztukę. Odwiedzimy hotel dla owadów, zaprzyjaźnimy się z napotkanymi robalami, wcielimy się w rolę paleontologów odkrywających tajemnice dinozaurów oraz stworzymy unikatowe dzieła sztuki.

zbiórka: przed kasą główną MGB, pl. Jana III Sobieskiego 2
prowadzi: Dział Edukacji, Dział Archeologii
wstęp: 12 zł
obowiązują zapisy w Dziale Edukacji: 32 281 82 94, w. 127
liczba uczestników ograniczona
uwaga: w przypadku deszczu organizatorzy zastrzegają sobie prawo do realizacji zajęć w budynku. Przed zajęciami prosimy o zapoznanie się z regulaminem warsztatów, który znajduje się na stronie internetowej Muzeum.

Istnieje możliwość przeprowadzenia dodatkowych warsztatów dla grup zorganizowanych.