5543 osoby odwiedziły Coolturalne wyspy

_MG_9044Tegoroczna Noc Muzeów w Muzeum Górnośląskim odbyła się pod hasłem coolturalnych wysp. Uczestniczyły w niej 5543 osoby.

Dziękujemy za Państwa obecność, za niezliczone uśmiechy i wszystkie pytania, z którymi mierzyli się nasi kuratorzy. Było nam bardzo miło Państwa gościć i już nie umiemy się doczekać aż zobaczymy się znów.

Dziękujemy za współpracę patronom medialnym oraz partnerom: Centrum Sztuki Współczesnej Kronika, Chorzowskiemu Centrum Kultury, bytomskiemu Jatomi Fitness, Pięknej stronie miasta. Składamy podziękowania za zaangażowanie wspaniałym wolontariuszom, harcerzom, uczniom bytomskich szkół, No hejo oraz Klubowi Kontra.

To dzięki Państwu – wszystkim zwiedzającym i tym, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia – Noc Muzeów 2017 przejdzie do historii jako niezwykle barwna, radosna, niezapomniana!

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia, którą przygotował Witalis Szołtys.