Zaproszenie do złożenia oferty cenowej – Remont wejścia do budynku

Bytom, dn. 24.04.2017 r.

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej

Dyrekcja Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu zaprasza do złożenia oferty cenowej na wykonanie remontu wejścia do budynku Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu przy ul. Korfantego 34 (tarasu nad wejściem głównym do budynku).
Zakres prac:

1. Remont płyty tarasowej z wykonaniem izolacji.
  2. Renowacja sklepienia ceglanego i kamiennej okładziny tarasu.
  3. Wykonanie odwodnienia tarasu wraz rzygaczem.
  4. Osadzenie wpustu drogowego na terenie i podpięcie go do istniejącej kanalizacji deszczowej.
  5. Renowacja elementów metaloplastyki.

Wycenę należy przygotować na podstawie opracowanego projektu remontu oraz programu postępowania konserwatorskiego. Z ww. dokumentami można zapoznać się w siedzibie Muzeum, po uprzednim umówieniu telefonicznym terminu.

Przedmiar robót stanowi załącznik do niniejszego zaproszenia.
W postępowaniu mogą wziąć udział Wykonawcy spełniający następujące wymagania:

1. Co najmniej pięcioletnie oświadczenie przy pracach przy obiektach zabytkowych potwierdzone referencjami.
  2. Osoba kierująca robotami budowlanymi z ramienia Wykonawcy winna posiadać:
  • kwalifikacje, o których mowa w art. 37 c ustawy o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami, potwierdzonych stosowną dokumentacją
  • uprawnienia konserwatorskie do prowadzenia samodzielnych funkcji w budownictwie.

Oferty winny składać się z:

1. kosztorysu ofertowego
  2. dokumentów potwierdzających ww. wymagania.

W celu zapoznania się z wejściem do budynku należy dokonać wizji lokalnej w Muzeum, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu wizyty z Kierownikiem Działu Technicznego p. Janem Kanią tel. 795-432-395. Wszelkich informacji udziela Zastępca Dyrektora p. Iwona Mohl. tel. 32/281-34-01 wew.113.
Oferty prosimy składać w terminie do 19.05.2017 r. do godz. 15.00 w formie papierowej w sekretariacie Muzeum w zamkniętej i opieczętowanej kopercie opisanej nazwą firmy oraz dopiskiem „Remont wejścia do budynku”.

PRZEDMIAR ROBÓT – PDF