Jak zostać wolontariuszem Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu?

ogłoszenie 3aInteresuje Cię kultura – wysoka, ludowa, śląska, europejska i daleka, kultura muzyczna albo fizyczna? Marzysz o przeżyciu przygody, jaką jest praca w Muzeum? A może chcesz wiedzieć, jak wygląda Noc Muzeów od drugiej strony i po prostu lubisz ludzi oraz spotkania z nimi?

Zostań wolontariuszem podczas tegorocznej Nocy Muzeów „COOLturalne wyspy” w Muzeum Górnośląskim (20 maja) lub bądź naszym wolontariuszem przez cały rok, a Noc Muzeów potraktuj jako początek tej współpracy.

Zachęcamy do wypełnienia formularza i odesłania go do nas do godziny 12.00 we wtorek, 9 maja na adres: promocja@muzeum.bytom.pl.

Czekamy na osoby pełnoletnie (lub legitymujące się zgodą rodziców na taką współpracę), zainteresowane współtworzeniem wydarzeń kulturalnych, ich promocją i pomocą w pracy muzeum (aktywność na portalach społecznościowych, kolportaż materiałów informacyjnych itd.). Do zadań wolontariuszy będą należały również: obsługa publiczności i działania animacyjne (w tym realizacja miejskiej gry terenowej), a także inne prace dostosowane do umiejętności i talentów wolontariusza.

Osoby, które chciałyby współpracować z nami również lub tylko po Nocy Muzeów, także znajdą u nas miejsce dla siebie. Formularz nadesłany po 9 maja 2017 r. też nas ucieszy.

Formularz do pobrania

W razie pytań prosimy o kontakt:
Dział Promocji i Wydawnictw
promocja@muzeum.bytom.pl