Fotorelacja z wernisażu wystawy „Górnośląskie kroszonki 2017”

_MG_6425

W sobotę, 1 kwietnia 2017 roku w Muzeum Górnośląskim odbyła się gala finałowa konkursu i otwarcie pokonkursowej wystawy Górnośląskie kroszonki 2017. Na ekspozycji, którą można zwiedzać do końca kwietnia (także w Poniedziałek Wielkanocny), znalazły się 272 pisanki.

Projekt odbywa się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Śląskiego Wojciecha Saługi oraz Biskupa Diecezji Gliwickiej Jana Kopca, a także przy wsparciu sponsorów: Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Bytomiu, Zakładu Budynków Miejskich w Bytomiu, Ligi Kobiet Nieobojętnych. Za owocną współpracę i obecność podczas gali dziękujemy również patronom medialnym oraz partnerowi – Miastu Bytom.

Wszystkim laureatom i wyróżnionym kroszonkarzom, a także uczestnikom konkursu, składamy gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia przygotowanej przez Witalisa Szołtysa, a także do zwiedzania wystawy.