Pobierz e-katalog ze zdjęciami Józefa Dańdy

Fot. Witalis SzołtysWystawie fotografii Józefa Dańdy Kresowe miasta i miasteczka towarzyszy elektroniczny katalog, który można pobrać z naszej strony i samodzielnie złożyć. Przedstawia życiorys fotografa, opis ekspozycji oraz reprodukcje jego zdjęć wykonanych na Kresach Wschodnich w latach 30. ubiegłego wieku.

Co ciekawe, niektóre z tych fotografii można na wystawie zobaczyć w technologii anaglifowej. Dzięki temu, za pomocą specjalnych okularów, obejrzą Państwo kresowe pejzaże niemal w trójwymiarze!

Zobacz katalog wystawy w wersji elektronicznej
Pobierz katalog wystawy do wydruku oraz samodzielnego złożenia (z przygotowaną wcześniej impozycją) i docięcia do formatu, druk dwustronny. Przewidziany format katalogu to A4, dlatego sugerujemy wydruk na A3.

xx