Wszystko dla kobiet – druk na materiale

Druk na materialeZ okazji zbliżającego się Dnia Kobiet zapraszamy wszystkie duże i małe kobiety, jak również zainteresowanych rękodziełem młodszych i starszych mężczyzn, do udziału w warsztatach drukowania na materiale. W niedzielę, 5 marca poznamy tajemnicę druku powtarzalnego.

Każdy uczestnik zajęć wykonana samodzielnie wzór-pieczątkę ze specjalistycznej gumy stemplarskiej. Następnie odbije wzory na tkaninach przy użyciu farby do tkanin. Wykonane w czasie zajęć pieczątki i tkaniny uczestnicy zabiorą ze sobą do domu – będzie to świetny prezent dla kogoś bliskiego albo element zdobiący garderobę czy mieszkanie. Pieczątki można wykorzystać do zdobienia papieru, apaszek, toreb albo koszulek oraz wielu innych przedmiotów.

Uwaga! Ze względu na ilość i jakość materiałów, które będą wykorzystywane w czasie zajęć, koszt udziału w nich wyjątkowo wynosi 10 zł od osoby, a nie jak zwykle od pary (dziecko i opiekun). W zamian każdy uczestnik po zajęciach zatrzymuje efekty swojej pracy.

Dla zapewnienia większego komfortu pracy w zajęciach może uczestniczyć mniejsza niż zazwyczaj liczba osób.

Zajęcia są skierowane do rodziców z dziećmi w wieku od 6 do 12 lat oraz do osób starszych. Obowiązują zapisy (dwa tygodnie przed terminem zajęć), które prowadzi Dział Edukacji: tel. 32 281-82-94 w. 127.

Data: 5 marca 2017 (niedziela), godz. 12.30
Miejsce: pl. Jana III Sobieskiego 2, Centrum Edukacji
Prowadzący: Zuzanna Orzeł, Magdalena Pospieszałowska
Koszt: 10 zł